درباره ما

شرکت فرا الکتریک در سال 1380 تاسیس گردید. تولید سیستم های کنترل برای چیلر های جذبی که پیش از این تاریخ شروع شده زمینه اصلی آشنایی این مجموعه الکترونیکی با صنعت تاسیسات را فراهم آورد.
این شرکت در سال 1382 اقدام به ساخت رسوب زداهای الکترونیکی آب نمود. پس از آن در سال 1389 با تولید رسوب زداهای الکترونیکی با امواج رادیویی گسترده در ابعاد صنعتی و خانگی گام مهمی در عرصه تاسیسات برداشته و امروزه به عنوان بزرگترین شرکت در زمینه بومی سازی این تکنولوژی شناخته میشود.
دانش و آشنایی این شرکت با صنعت آب منجر به تولید و عرضه محصولات دیگری از قبیل تجهیزات ضدعفونی آب با استفاده از یونهای نقره و مس ( با نام تجاری iony ( ، و همچنین طراحی و ساخت تجهیزاتی همچون دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس ( تحت نام WateRo) و پکیج فیلتراسیون ( کیسه ای ، شنی و … ) گردید.
در سال 1395 گروه تحقیقاتی شرکت فرا الکتریک با تکیه بر سابقه تولید برد های کنترل و با توجه به شناسایی فرصت در زمینه هوشمند سازی ساختمان ، با تولید دستگاه های کنترل هوشمند موتور خانه ( با نام تجاری SES) وارد این بازار نسبتا نو شد.
این مجموعه مفتخر است ، طی سال ها فعالیت با اجرای پروژه های مختلف در ساختمان ها و مراکز مهم کشور، رضایت مشتریان از کارکرد مناسب محصولات خود را فراهم کرده به طوری که تا پایان سال 1395 به بیش از 10 هزار پروژه فعال در سطح کشور دست یافته است.

PWT

ضد عفونی آب استخر ( حذف کامل مواد شیمیایی)ضدعفونی آب استخر NECON

تصفیه صنعتی آب RO

فیلتراسیون آب های  صنعتی

هوشمند سازی موتورخانه SES

رسوب زدای الکترونیکی آب EDS

رسوب زدای اولتراسونیک آب EMS

فهرست
فراالکتریک پیشرو در بهینه سازی تأسیسات و فرآوری فیزیکی آب