فرآوری فیزیکی آب (PWT) به مجموعه فرایندها و روشهایی در آماده سازی آب برای مصرف (صنعتی، کشاورزی، شرب) گفته میشود که در آنها با بهره گیری از راهکارهای فیزیکی، استفاده از مواد شیمیایی حذف شده یا به حداقل رسیده است. PWT به دلایل زیست محیطی و حتی گاهی اقتصادی (اعم از هزینه اولیه یا هزینه نگهداری) بر شیوه های شیمیایی برتری دارد.

شرکت فرا الکتریک در سال 1380 تاسیس گردید. تولید سیستم های کنترل برای چیلر های جذبی که پیش از این تاریخ شروع شده زمینه اصلی آشنایی این مجموعه الکترونیکی با صنعت تاسیسات را فراهم آورد.
این شرکت در سال 1382 اقدام به ساخت رسوب زداهای الکترونیکی آب نمود. پس از آن در سال 1389 با تولید رسوب زداهای الکترونیکی با امواج رادیویی گسترده در ابعاد صنعتی و خانگی گام مهمی در عرصه تاسیسات برداشته و امروزه به عنوان بزرگترین شرکت در زمینه بومی سازی این تکنولوژی شناخته میشود.
دانش و آشنایی این شرکت با صنعت آب منجر به تولید و عرضه محصولات دیگری از قبیل تجهیزات ضدعفونی آب با استفاده از یونهای نقره و مس ( با نام تجاری iony ( ، و همچنین طراحی و ساخت تجهیزاتی همچون دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس ( تحت نام WateRo) و پکیج فیلتراسیون ( کیسه ای ، شنی و … ) گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
فراالکتریک پیشرو در بهینه سازی تأسیسات و فرآوری فیزیکی آب